Субота
21.04.2018
11:54
Ви увійшли як Гість
Група "Гості"
RSS
 
РОМАНІВСЬКИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ'Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ
Головна РеєстраціяВхід
Каталог статей »
РОМАНІВСЬКИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ
Меню сайту

Категорії розділу
Мої статті [11]

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 43

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » Статті » Мої статті

Про організацію та проведення V Всеукраїнського фотоконкурсу “Світ дитячої мрії”

      Адреса сайту для розміщення робіт – www.SDMfoto.info. Його відкриття заплановане на 15 вересня. Починаючи з цього дня і до 31 жовтня фотороботи можна завантажувати на сайт, голосувати за них та залишати власні коментарі.
      Орієнтовно 9-10 вересня на головній сторінці сайту буде розміщена докладна інформація про умови участі в конкурсі та його реєстраційна форма.

Положення
про V Всеукраїнський фотоконкурс "Світ дитячої мрії”
 
І. Загальні положення

Положення про V Всеукраїнський фотоконкурс "Світ дитячої мрії” (далі – Положення) визначає організаційні та фінансові основи проведення заходу, його мету та завдання, умови участі у ньому, вимоги до робіт-учасників.
До організації та проведення V Всеукраїнського фотоконкурсу "Світ дитячої мрії” (далі – Фотоконкурс) можуть залучатися підприємства, установи, організації незалежно від форм власності.
 
ІІ. Організатори Фотоконкурсу
 
Фотоконкурс проводиться Державною соціальною службою для сім’ї, дітей та молоді Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту (далі – Держсоцслужба), Українським Фондом "Благополуччя дітей” та проектом "Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент”.
 
ІІІ. Фінансове забезпечення проведення Фотоконкурсу
 
Фінансове забезпечення проведення Фотоконкурсу може здійснюватися за рахунок:
·  бюджетних і позабюджетних коштів;
·  власних і залучених коштів недержавних організацій;
·  благодійних внесків та інших джерел, передбачених чинним законодавством України.
 
ІV. Мета та завдання Фотоконкурсу
 
Мета: ствердження родинного виховання дитини як національної цінності.
Завдання:
1.  Зміцнення засад відповідального батьківства. Сприяння усвідомленню батьками свого обов’язку забезпечувати виховання дітей у сім’ї.
2.  Формування громадської думки про необхідність розбудови сімейних форм виховання для забезпечення повноцінного розвитку дітей.
3.  Відбір творчих робіт та ідей для створення нових ефективних зразків соціальної реклами в Україні.
 
V. Тематична спрямованість та номінації Фотоконкурсу
 
Тематична спрямованість Фотоконкурсу – "Міцна родина – міцна держава”.
Надіслані роботи мають відображати в динаміці реальні життєві ситуації, дитячі мрії та фантазії.
Номінації Фотоконкурсу:
1. "Я – Професіонал” – учасники мають бути професійними фотографами, використовувати професійне обладнання та спеціальні програми обробки фоторобіт, центральною фігурою на всіх фотографіях має бути дитина в сімейному оточенні;
2.  "Моє хобі – фото” – для дітей, які роблять аматорські фотознімки, центральною фігурою на всіх фотографіях має бути дитина в сімейному оточенні;
3.  "Юний фотограф” – в номінації братимуть участь діти, які власноруч зробити фото із зображенням своєї мрії.
З кожної номінації буде визначено по 3 переможці – 1-е, 2-е та 3-є місця.
 
VI. Учасники Фотоконкурсу
 
Участь у Фотоконкурсі може взяти кожен, хто захоплюється фотографією та бажає підготувати фотороботу відповідно до тематичної спрямованості Фотоконкурсу, вимог до виготовлення та оформлення робіт.
Участь у Фотоконкурсі є безкоштовною. Учасник може подати на Фотоконкурс не більше трьох авторських робіт та має гарантувати, що фотографії зроблені ним персонально.
 
VІI. Умови проведення Фотоконкурсу
 
Фотоконкурс проводиться он-лайн на веб-сайті www, відкриття якого заплановано на 15 вересня 2010 року. Починаючи з цього дня і до 31 жовтня фотороботи можна завантажувати на сайт. Крім того, щодня всі бажаючі можуть переглядати фото, голосувати за фото, які їм сподобались, та залишати на сайті власні коментарі (прийом голосів з однієї ІР-адреси – 1 раз на добу). Фотографія з найбільшою кількістю голосів за день/тиждень стає отографією дня/тижня” і розміщується на головній сторінці сайту.
З 1 по 5 листопада 2010 року будуть підведені підсумки конкурсу. Переможці визначатимуться за результатами голосування на сайті та оцінки журі у співвідношенні 50/50. До журі увійдуть представники Мінсім’ямолодьспорту, Українського Фонду "Благополуччя дітей” та проекту "Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент”, а також професійні фотографи. Фотографії, що набрали найбільшу кількість голосів, будуть роздруковані організаторами для виставки.
Як заключний етап Фотоконкурсу, у II декаді листопада 2010 року планується проведення V Всеукраїнської фотовиставки "Світ дитячої мрії”, на якій будуть представлені найкращі фотороботи та відбудеться нагородження переможців, яких буде запрошено на захід.
 
VІІI. Вимоги до виготовлення та оформлення робіт
 
Обов’язковою умовою участі у Фотоконкурсі є те, що всі фотографії мають бути зроблені в Україні та відповідати меті Фотоконкурсу.
Для розміщення фоторобіт необхідно заповнити реєстраційну форму на сайті.
Рекомендації стосовно технічних вимог до фотографій: 750 пікселів з найдовшої сторони, максимальний розмір файла 1,5 Мб (jpg формат), використання водяних знаків/підписів/рамок не дозволяється.
Фотографії, які не відповідають вимогам, завантажуватися на сайт не будуть.
 
IX. Прикінцеві положення
 
Організатори залишають за собою право використовувати фотографії, надіслані на Фотоконкурс, у проведенні подальших виставок, підготовці та виданні інформаційних матеріалів, публікацій, соціальній рекламі тощо.
 


Категорія: Мої статті | Додав: РЦСССДМ (10.09.2010)
Переглядів: 417 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Радимо відвідати

Цікаво знати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Пошук


Copyright MyCorp © 2018